ЖИСМОНИЙ ВА ЮРИДИК ШАХСЛАРНИНГ МУРОЖААТЛАРИ БИЛАН ИШЛОВЧИ ХОДИМЛАР ДИҚҚАТИГА! Адлия вазирлиги ва Юристлар малакасини ошириш маркази томонидан давлат органлари ва ташкилотларининг жисмоний ва юридик шахсларнинг мурожаатлари билан ишлашга масъул ходимлари учун 2024 йил 17 сента.. Батафсил
РEСПУБЛИКА СУД ЭКСПEРТИЗАСИ МАРКАЗИДА САЙЁР МАШҒУЛОТ ЎТКАЗИЛДИ Жорий йилнинг 16 сентябрь куни Марказда малака ошираётган Ўзбекистон Республикаси Ички ишлар вазирлиги ҳузуридаги Жазони ижро этиш департаменти юридик хизмат ходимлари учун Ўзбекистон Республикаси Адл.. Батафсил
• 1047
Юристлар малакасини ошириш маркази ва Япония Адлия вазирлигининг Тадқиқотлар ва ўқитиш институти ўртасида учрашув ўтказилди Учрашувда Марказ ва Япония Адлия вазирлигининг Тадқиқотлар ва ўқитиш институти тингловчиларини амалиёт ўташи ҳамда томонлар ўртасидаги ўзаро ҳамкорлик масалалари муҳокама  қилинди.  Томонла.. Батафсил
• 1049
Рақобатни ривожлантириш ва истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш қўмитаси ҳамда унинг ҳудудий бошқармалари ходимларининг малакалари оширилмоқда Юристлар малакасини ошириш маркази томонидан Ўзбекистон Республикаси Рақобатни ривожлантириш ва истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш қўмитаси ҳамда унинг ҳудудий бошқармалари масъул ходимлари учун&nb.. Батафсил
• 990
АРМРEСТЛИНГ ВА ДАРТС МУСОБАҚАЛАРИ ЎТКАЗИЛДИ Жорий йилнинг 16-сентябрь куни Юристлар малакасини ошириш маркази томонидан хотин-қизлар ўртасида спортнинг Дартс, эркаклар ўртасида  спортнинг Армрестлинг турлари бўйича Марказ ходимлари иштирок.. Батафсил
• 897
AЁЛЛАР ВА ЭРКАКЛАР ЎРТАСИДА ТEННИС МУСОБАҚАСИ ЎТКАЗИЛДИ Жорий йилнинг 13 сентябрь куни Юристлар малакасини ошириш маркази томонидан соғлом турмуш тарзини тарғиб қилиш, ходимлар ўртасида спортни янада оммалаштириш, уларнинг саломатлигини мустаҳкамлаш, спорт.. Батафсил