RESPUBLIKA SUD EKSPERTIZASI MARKAZIDA SAYYOR MASHG'ULOT O'TKAZILDI
Joriy yilning 16-sentabr kuni Markazda malaka oshirayotgan O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi huzuridagi Jazoni ijro etish departamenti yuridik xizmat xodimlari uchun O'zbekiston Respubli..
1038
Yuristlar malakasini oshirish markazi va Yaponiya Adliya vazirligining Tadqiqotlar va o‘qitish instituti o‘rtasida uchrashuv o‘tkazildi
Uchrashuvda Markaz va Yaponiya Adliya vazirligining Tadqiqotlar va o‘qitish instituti tinglovchilarini amaliyot o‘tashi hamda tomonlar o‘rtasidagi o‘zaro hamkorlik masalalari m..
1042
Raqobatni rivojlantirish va iste’molchilar huquqlarini himoya qilish qoʻmitasi hamda uning hududiy boshqarmalari xodimlarining malakalari oshirilmoqda
Yuristlar malakasini oshirish markazi tomonidan Oʻzbekiston Respublikasi Raqobatni rivojlantirish va iste’molchilar huquqlarini himoya qilish qoʻmitasi hamda uning hududiy boshqarmalari mas&rs..